Vitajte na našom e-shope Baseko

O FIRME

Spoločnosť BASEKO, spol. s r.o. bola založená v roku 1997 ako súkromná spoločnosť. Našou hlavnou špecializáciou je návrh a výroba hydraulických a filtračných systémov, optimálne navrhnutých podľa potrieb zákazníka.

Na našej stránke nájdete kompletnú ponuku produktov z oblasti hydrauliky a olejovej filtrácie. V ponuke máme hydraulické čerpadlá, hydromotory, hydraulické rozvádzače, ručné monobloky, modulové ventily vo svetlostiach DN04, DN06, DN10, DN16, DN25, olejové chladiče, manometre, rýchlospojky a iné príslušenstvo hydraulických systémov. Taktiež Vám ponúkame hydraulické filtre a BY-PASS-ové filtračné systémy, ktoré Vám radikálne znížiť náklady a zároveň zvýšiť spoľahlivosť Vašich hydraulických systémov.

V našej každodennej práci sa snažíme ponúknuť našim zákazníkom flexibilné riešenia s ohľadom na ekonomickú výhodnosť a špičkovú kvalitu. Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať s jedinečnou starostlivosťou. Počas viac ako 20-ročnej existencie našej spoločnosti sme získali široké skúsenosti v oblasti návrhu a výroby hydraulických systémov ako aj tribotechniky a olejovej filtrácie.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na zákazníka. Našimi najlepšími referenciami sú spokojní zákazníci, opakovane využívajúci naše služby.

Baseko, spol. s r. o.

Lieskovec 830/107 (Areál ZTS)
01841, Dubnica nad Váhom
Slovensko

Získať polohu lokality

© 2020-2024 Baseko. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga